Информация за работна оферта Рецепционист Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Хотели
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 11/15/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Орбита СПА Хотел е разположен на 7 км от Благоевград, сред уникалната природа в меката прегръдка на Рила планина. В близост до хотела се намира най-големият парк на Благоевград – „Бачиново“,
Орбита СПА Хотел разполага с 34 модерни и уютно обзаведени стаи и 9 апартамента със зашеметяваща гледка. Част от комплекса е най-големият СПА център в Благоевград и околността.

За нашия млад и амбициозен екип търсим:

Рецепционист

Основни задължения и отговорности :

•Осъществява всички дейности по посрещане, обслужване и настаняване на гостите на хотела;
•Предоставя информация относно хотелските услуги и наличните услуги в района на хотела;
•Знае терминологията на туристическата индустрия;
•Притежава чуждоезикови познания , ползването на допълнителен чужд език освен английски е предимство;
•Познава видовете хотелски резервационни системи и изискванията за работа с тях;
•Познава установените хотелски стандарти за посрещане на гостите, включително стандартните процедури за гости, изискващи специално внимание – VIP гости, деца, инвалиди и други;
•Познава нормативните документи за оформяне на оперативно - техническата документация;
•Знае и спазва правилата за обработка на лични данни.

Изисквания към кандидата:

•Отговорен и прецизен;
•С внимание към детайлите;
•Предишен опит е предимство.

Ние предлагаме:

•Отлично възнаграждение;
•Отлични условия за работа в млад и динамичен екип;
•Осигурен транспорт до и от хотела;
•Възможност за натрупване на опит в 4 звезден хотел.

Вашите лични данни се обработват и пазят по всички изисквания на Европейската Директива.
Само одобрените по СВ кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предпочитани умения

, Ref.#: 0104
Рецепционист, ХК ОРБИТА ЕООД

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти