Информация за работна оферта МЕНИДЖЪР ДИГИТАЛНИ КОМУНИКАЦИИ И МАРКЕТИНГ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Мениджмънт, бизнес развитие
Публикувано 10/22/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

НОЛА 7 е професионална компания, утвърдила се на пазара като лидер в проектирането и изграждането на съоръжения за водно-развлекателния и туристическия сектор. Притежаваме над 30 години опит в планиране и консултиране, проектиране и дизайн, изграждане и поддръжка на различни типове обекти, като:
Аквапаркове;
Анимирани музикални фонтани;
Сложни системи от плувни басейни;
СПА и Уелнес центрове;
Развлекателни и спортни центрове.

Имате ли творчески и новаторски подход към работата? Искате ли да станете част от високо специализиран екип, създал СПА и Уелнес шедьоври на много туристически места у нас и в света? Искате ли да развиете своите компетенции и професионални умения?

Ако отговорите Ви на всички тези въпроси са ДА, това означава, че можете да станете безценна част от нашия екип и ние ще се радваме да се запознаем с Вас.

Кандидатствайте за позицията: МЕНИДЖЪР ДИГИТАЛНИ КОМУНИКАЦИИ И МАРКЕТИНГ

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Изгражда онлайн публичния образ на компанията. Развива онлайн комуникационните канали на Нола 7.
• Създава цялостна стратегия за развитие на онлайн комуникацията, която постига конкретните цели на компанията.
• Отговаря за реализацията на стратегията като съдържание, график, създаване и публикуване.
• Управлява съдържанието, публикувано чрез различните дигитални канали.
• Отговаря за SEO (оптимизация за търсачки (google, yahoo, bing и др.)
• Създава Social Media стратегии, които достигат и ангажират аудиторията на Нола7.
• Изгражда контент стратегия, която има ясна цел, докладване и срок.
• Определя необходимото съдържание и намира творчески начини да разказва истории. Работи в тясно сътрудничество с уеб експерти и технически специалисти, за да създава и управлява интересно съдържание, насочено към нашата аудитория.
• Създава контент с качествено съдържание, яснота, последователност, граматика и правилен формат според платформата.
• Измерва и отчита ефективността на съдържанието, както количествено, така и качествено, планира последваща оптимизация на сайта и онлайн магазина.
• Събира, наблюдава и анализира статистиките от социалните мрежи и уеб сайта и  базирано на тези данни/анализи взема решения и прави промени в реално време.

 НЕОБХОДИМИ КОМПЕТЕНЦИИ:
• Отлично владеене на английски език;
• Умения за програмиране на "HTML", "JavaScript" и "CSS";
• Добро разбиране за SEO (ключови думи, оптимизация на ключови думи, вътрешно / външно свързване);
• Отлична езикова грамотност и способност за изписване на въздействащи текстове на български и на английски език (content writing);
• Умения за създаване на съдържание за Уеб;
• Опит в разработването на ефективно маркетингово съдържание от концепцията до изпълнението;
• Опит в планирането на кампании (Facebook Ads, Google Adwords);
• Познания за социалните медии;
• Способност за създаване на смислени и визуално привлекателни инфографики;
• Доказана способност за разработване и управление на ангажиращо и оригинално съдържание в множество канали;
• Добро разбиране на техническите взаимоотношения и процеси.
НАШИТЕ ОЧАКВАНИЯ:
• Стратегическо мислене;
• Креативен, модерно мислещ маркетингов специалист;
• Професионален опит на същата или подобна позиция;
• Организираност, систематичност, креативност и диалогичност;
• Умения за работа в екип;
• Ангажиран към целите за развитие на компанията;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Нестандартна работна среда, която цени и подкрепя новаторство, креативност, енергичност и целеустременост;
• Възнаграждение, пряко обвързано с лесно измерими количествени и качествени резултати;
• Възможност за професионално, кариерно и финансово развитие без аналог в индустрията.

Ако позицията и компанията Ви интересуват, кандидатствайте като ни изпратите:
• Автобиография
• Актуална снимка

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено за целите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

МЕНИДЖЪР ДИГИТАЛНИ КОМУНИКАЦИИ И МАРКЕТИНГ, НОЛА 7 ООД Месторабота София, бул. "Ботевградско шосе" 491 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време