Информация за работна оферта Инспектор по качеството на облекла Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Текстил и Облеклa
Публикувано 10/21/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Фирма ТЕКСАР-БЪЛГАРИЯ ЕООД има повече от 30 години опит в текстилния бранш.
Фирма ТЕКСАР- БЪЛГАРИЯ ЕООД е посредник на европейския пазар и е специализирана в контрола върху всеки етап от производство на облекла с високо качество, предназначени за износ.
Предлагаме свободна позиция за инспектор по качеството на облекла в района на Благоевград и близките населени места.

Основни задължения:
- Извършване на контрол на качеството по време на производството на облеклата
- Проследяване за спазване на изискванията на клиента
- Разрешаване на място на технологични въпроси и вземане на решения
- Краен контрол на качеството преди експедиция към клиента
- Връзка с офиса по текущи въпроси свързани с моделите

Основни изисквания:
• Техническо текстилно образование
• Предишен опит в текстила -конфекция и трикотаж
• Шофьорска книжка е предимство
• Мобилност
• Отговорност, комуникативност, работа в екип и желание за развитие;
•Готовност за работа в динамична среда

Ние предлагаме:
- Работа на постоянен трудов договор
- Служебен телефон и таблет за връзка с офиса
- Допълнително здравно осигуряване
- Заплащане, съобразено с условията на пазара и мотивиращи бонуси
- Възможност за професионално развитие в екип от професионалисти в сферата на производството на облекла.

Предпочитани умения

Ref.#: IB01
Инспектор по качеството на облекла, Тексар-България ЕООД

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време