Информация за работна оферта Техник - Механик Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 09/17/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност за мотивиран професионалист да се присъедини към екипа на нашия партньор - успешна производствена компания на висококачествена апаратура, на позицията:

Техник- Механик

Компанията предлага:

  • Много добро възнаграждение;
  • Работа на редовна смяна;
  • Осигурен служебен транспорт;
  • Безплатна храна по време на работа;
  • Допълнителни бонуси.

    Отговорности:

  • Монтаж на механични компоненти, машинни възли и апарати;
  • Сглобяване на обемисти машини  - ламарини, механично тяло, хидравлични и пневматични части;
  • Извършване на диагностика посредством измервателни уреди, инструменти и прибори;
  • Извършване на дейности по стартиране и настройка на сглобените машини или части от тях;
  • Извършване на различни видове тестове – откриване и отстраняване на грешки.

Изисквания

  • Средно образование – техническа специалност или много добри технически познания;
  • Опит на подобна позиция – минимум 3 години;
  • Добри познания по механика, електротехника, хидравлични и пневматични системи;
  • Умения за работа с диагностицираща и измервателна апаратура и технически чертежи;
  • Компютърна грамотност – предимство;
  • Умения за работа в екип, организираност, отговорност, точност и внимание към детайла.

Ако сте припознали себе си в тези редове и искате да работите в реномирана компания с утвърдени стандарти, това е Вашето място! Ще се радваме да ни изпратите подробното си CV!

Предпочитани умения

Ref.#: Техник- Механик
★★★★★ Техник - Механик, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време