Информация за работна оферта Търговски представител Югозападен регион Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 09/17/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Фирма ‚Калина“ ООД гр.Сливен, вносител, дистрибутор и производител на маслини "Kalina" и "Еfes", маслинови масла "Еpoc", "Athena";, антипасти "Vacos" и официален представител на шоколадови бонбони с марка "Mieszko" за България, търси Регионален търговски представител – регион Югозапад - Благоевград, Петрич, Сандански, Гоце Делчев, Банско, Разлог.

Основната роля на позицията е разработване и налагане на портфолиото на компанията, чрез предлагане, разработване и прилагане на активности за развитие на пазара, с цел увеличаване на присъствието, продажбите и рентабилността на компанията съобразно търговската стратегия и зададените цели, както и изграждане на ефективни партньорски взаимоотношения с клиентите ни.

Отговорности:

• Отговаря за постигането на поставените цели за обем продажби, рентабилност, дистрибуция, пазарно развитие и качество на работа в поверения му район;
• Развива и налага продуктовото портфолио на компанията, като работи за увеличение на дистрибуцията и изпълнява поставените планове;
• Изгражда и поддържа ефективни взаимоотношения с клиентите;
• Идентифицира пазарните възможности, подготвя и изпълнява планове за подобряване на работата с клиентите, в съответствие с целите на компанията;
• Представя и води преговори за въвеждането на новите продукти в търговските обекти; договаря и осъществява промоционални активности и специални проекти, поставя рекламни материали;
• Договаря условия и изпълнява различни активности с клиентите;
• Търси и предлага начини за разширяване на мрежата и постигане на по-добри резултати;
• Изготвя месечни анализи на продажбите на продуктите, за които е отговорен;
• Мониторинг и анализ на актуална пазарна информация.
• Създава и актуализира файлове с информация за настоящи и потенциали клиенти;
• Изготвя справки за осъществените дейности.

От Вас очакваме:

• Изграден търговски подход и реален опит на подобна позиция – мин. 3г в FMCG сектора;
• Отлично познаване на магазинната мрежа в регионa.
• Умения за водене на преговори и стремеж за постигане на високи резултати;
• Проактивност, добри организационни способности и умения за планиране;
• Комуникативност, находчивост, отговорност и умения за вземане на решения;
• Адекватност, аналитичност и обективна преценка;
• Креативност, инициативност при изпълнение на поставените задачи;
• Желание за интензивна работа с клиенти;
• Минимум – завършено средно образование; По висока образователна степен - предимство;
• Компютърна грамотност – MS Office;
• Шофьорска книжка, кат. В, без нарушения.

Ние предлагаме:

• Продуктови обучения и възможност за надграждане на професионалните умения и опит;
• Възможност за професионална реализация и развитие;
• Много добро базово възнаграждение и бонусна схема, обвързана с резултатите в региона;
• Служебен автомобил;
• Служебен мобилен телефон.

Ако считате предложението ни за лично и професионално предизвикателство, моля, изпратете ни подробна автобиография със снимка и референции(при наличие на такива).

Търговски представител Югозападен регион, КАЛИНА ООД Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време