Информация за работна оферта Оперативен счетоводител Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Текстил и Облеклa
Публикувано 09/16/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година
Кратко представяне

Отговорности:
- Отговаря за ежедневната счетоводна отчетност;
- Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи.
- Изготвяне на ДДС декларации,VIES, Интрастат
- Участие в изготвянето на междинни и годишни финансови отчети.
- Участие в изготвянето на данъчни декларации и годишни статистически формуляри.
- Участие в ревизии на НАП.
- Следене и своевременно прилагане при настъпили изменения в разпоредбите на счетоводното и данъчното законодателство.

Изисквания:
- Висше икономическо образование –(предимство „Счетоводство и контрол” или " Финанси ");
- Практически опит в областта на счетоводството;
- Добро познаване и прилагане на счетоводно-данъчното законодателство и счетоводните стандарти;
- Опит в строителна компания ще се разглежда като голямо предимство;
- Опит в издаване на Удостоверение за А1 за приложимо осигурително законодателство ще се счита за предимство;
- Опит със счетоводния софтуер Бизнес Навигатор заплати ще се счита за предимство;
- Отлично познаване на MS Excel, MS Word;
- Основни познания по английски са препоръчителни;
- Комуникативни умения, работа в екип;
- Мотивирана, отговорна, организирана личност с внимание към детайлите.

Компанията предлага:
- Работа в престижна компания
- Благоприятна работна среда
- Добро заплащане
- Отлични условия за труд
- Увеличение на заплатата при отлични резултати;

Оперативен счетоводител, ОНЛАЙНДРЕС ЕООД  Вижте визитка на компанията Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време