Информация за работна оферта МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Здравеопазване и фармация
Публикувано 09/15/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор – водеща частна болница, търсим отговорни и мотивирани служители, които да се присъединят към техния екип:

МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ

Отговорности и задължения:

  • Наблюдава здравословното състояние на пациентите, настанени в болницата
  • Предоставяне и събиране на здравна информация
  • Работи тясно с лекарите и подпомага тяхната работа

Медицински грижи и
дейности, включващи:

  • измерване, регистрация и оценяване на витални показатели - кръвно налягане, пулс, телесна температура;
  • разпознаване индикациите на застрашаващи живота състояния и предприемане на своевременни действия;
  • извършване на инжекции - подкожни, мускулни, венозни, вътрекожни;
  • извършване на септични и асептични превръзки;
  • поставяне и отстраняване на шина;
  • извършване на дефибрилация при необходимост;
  • осигуряване и поддържане на проходимост на горни дихателни пътища;
  • извършване на първична реанимация - непряк сърдечен масаж и изкуствена вентилация;

Основни изисквания:

  • Завършено образование за медицинска сестра
  • Задължителен професионален опит
  • Готовност за пътуване в чужбина
  • Добро говоримо ниво на Английски и/или Гръцки език

Компанията предлага:

  • Конкурентно ниво на заплащане - 3000-4000лв нето
  • Регламентиран трудов договор
  • Възможност за развитие в международна среда от професионалисти
  • Възможност за допълнително възнаграждение при извършване на извънреден труд

Не пропускайте възможността да станете част от една от най-големите и проспериращи частни болници!

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV на английски език. Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията Месторабота Сандански; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 3000 до 4000 BGN (Нето)