Информация за работна оферта Офис мениджър Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Консултантски услуги
Публикувано 09/14/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разрастване на дейността на своя клиент – световен лидер на пазара за предоставяне на услуги за бизнес клиенти, търсим отговорен и мотивиран служител, който да се присъедини към екипа на компанията на позицията:

Офис-мениджър

Задължения:

  • Подпомагане на работния процес и вътрешна координация;
  • Подпомагане на административния мениджър при оптимизацията на вътрешните правила и процеси;
  • Осъществяване на приемането и разпределянето на документооборота, поддържане на регистри и архивиране на прилежащите им документи;
  • Осъществявяване на комуникация и посрещане на колеги, клиенти, доставчици и контрагенти;
  • Подпомагане на колегите в организирането на служебни пътувания (командировъчни, самолетни билети, хотелски резервации);
  • Следене на състоянието на служебните автомобили и тяхното използване.
  • Организиране на фирмени събития и инициативи в офиса и извън него.

Изисквания:

  • Опит на подобна позиция минимум 1 година;
  • Умения за водене на бизнес кореспонденция – устна и писмена;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Шофьорска книжка;
  • Висше образование;
  • Добро владеене на английски език.

Компанията предлага:

  • Атрактивно възнаграждение и признание за личния принос;
  • Среда, в която може да участвате при взимането на решения;
  • Инициативи, насърчаващи здравословен и балансиран начин на живот;
  • Допълнителни придобивки;
  • Въвеждащо обучение;

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Предпочитани умения

Ref.#: VH_20
★★★ Офис мениджър, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит