Информация за работна оферта Водещ одитор / отдел по качеството Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 07/23/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа в завода на наш партньор – международна производствена компанията, на позицията:

Водещ одитор / отдел по качеството /

Основни отговорности:

  • Ръководи изпълнението на IATF16949 и TL9000 в рамките на СУК на завода и поддържане на стандарти ISO 9001;
  • Приема ролята на Водещ одитор за производствените операции;
  • Одитира производствената системата за управление на качеството според изискванията на ISO 9001: 2016 & IATF 16949: 2016 & TL9000;
  • Оказва съдействие на дейностите на специалиста по СУК;
  • Взаимодейства със сертификационни агенции (NQA, TUV, BSI и др.);
  • Подпомага външни одити на клиенти с екип от различни функции;
  • Извършва одит на процеса на коригиращи и превантивни действия (система CAPA);
  • Отговаря за предоставянето на чести отчети за изпълнението на вътрешния одит, системата CAPA и др .;
  • Одитира процеса на одобрение на производствената част (вътрешен / външен).

Изисквания:

  • Висше техническо образование -  Електротехника, Електроника, Машиностроене, Индустриално инженерство или подобни;
  • Релевантен практически опит в електронната индустрия или подобна;
  • Познаване на основните инструменти в автомобилната индустрия AIAG (SPC / FMEA / MSA / План за контрол);
  • Няколко години опит изцяло свързан с осигуряване на качеството;
  • Управленски дейности в организация, отговаряща на приложимостта на IATF 16949 или TL9000;
  • Владеене на програми на Microsoft Office;
  • Познания по SAP, Oracle и Agile – силно предимство.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Предпочитани умения

Ref.#: Водещ одитор / отдел по качеството /
★★★ Водещ одитор / отдел по качеството /, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай