Информация за работна оферта Търговец - Лабораторна Техника, Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 07/23/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 1 година

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа на наш доверен партньор- компания, занимаваща се с дистрибуция на лабораторна техника, на позицията:

Търговец - Лабораторна Техника

Отговорности:

  • Увеличаване на продажбите на техника и услуги за постигане на целите на компанията;
  • Разрастване на мрежата от клиенти;
  • Инсталация на продадените уреди и обучение на клиентите;
  • Готовност за обучение, свързано с въвеждане на нови продукти;
  • Анализиране на пазара и конкуренцията;
  • Изготвяне на периодични доклади.

Изисквания:

  • Висше образование- Техническо или Хуманитарно;
  • Минимум 1 година опит в продажбата на лабораторна апаратура;
  • Отлични комуникативни и презентационни умения;
  • Готовност за чести пътувания;
  • Много добро ниво на владеене на Английски език- писмено и говоримо;
  • Активен шофьор.

Компанията предлага:

  • Въвеждащо обучение
  • Служебен автомобил, лаптоп и телефон;
  • Възможности за кариерно израстване;
  • Дългосрочна ангажираност.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете своята автобиография!

Предпочитани умения

Ref.#: Търговец - Лабораторна Техника
★★★ Търговец - Лабораторна Техника, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай