Информация за работна оферта Монтьор, поддръжка на системи за видеонаблюдение и охрана Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 07/22/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

Монтьор, поддръжка на системи за видеонаблюдение и охрана
ProCam е подразделение на ВУДУТЕК ООД основано през 2005 година. В началото специализира в изграждането на системи за видеонаблюдение, като по-късно разширява своята дейност, предлагайки на своите клиенти интегрирани решения за сигурност и контрол, които включват видеонаблюдение, контрол на достъпа, СОТ и др.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- познания и опит в изграждането на компютърни мрежи и устройства, структурно окабеляване и др.;
- опит в инсталацията, конфигурирането и поддръжката на системи за видеонаблюдение е предимство;
- опит в изграждането на системи Охранителна Техника, контрол на достъпа, домофони и др. е предимство;
- шофьорска книжка.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Инсталиране и поддръжка на системи за видеонаблюдение, сигурност и контрол на достъпа;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- CV;
- Актуална снимка;

Монтьор, поддръжка на системи за видеонаблюдение и охрана, ВУДУТЕК ООД Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1000 до 2000 BGN (Бруто)

Кандидатствай