Информация за работна оферта Администратор продажби Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Хотели
Публикувано 07/22/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Хотел "Алфа" Благоевград, един от водещите хотели в града, търси да присъедини към екипа си администратор/ка.

Задължения:

1.Обслуждане на гостите по посрещане,настаняване,изпращане.
2.Предоставяне на всички хотелски услуги.
3.Изготвяне на фактури по плащания.
4.Резервации.

Изисквания :

-Ентусиазирана и мотивирана личност с отлични комуникативни уменния, осигуряващи качествено и професионално обслужване.
-Умения за работа в екип.
-Компютърна грамотност и основни умения с офис техника.
- Владеене на чужд език и предишен опит на подобна позиция са предимство.

Хотелът предлага:

- Отлични условия и атмосфера на работа.
-Добро заплащане.

Документи за кандидатстване:
CV с актуална снимка и телефон за контакт.
Ако желаете да станете част от екипа на хотел "Алфа", моля изпратете необходимите документи.
Данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД и се гарантира конфиденциалност.
Ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати за интервю.

Администратор, АЛФА 2085 ООД Месторабота Благоевград, ул.Кукуш 7; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай