Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ ТРУД И РАБОТНА ЗАПЛАТА Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Счетоводство, Одит, Финанси
Публикувано 02/05/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Менпауър България, световен лидер в предлагането на услуги в сферата на човешките ресурси, търси да назначи опитен професионалист, който да заеме позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ТРУД И РАБОТНА ЗАПЛАТА

Отговорности:
- Подготвя и оформя всички документи по назначаване, регистрация и прекратяване на персонала съгласно нормативните актове на трудовото и данъчно-осигурително законодателство;
- Администрира дейността по начисляване и изплащане на възнагражденията и предоставянето на допълнителните придобивки;
- Изготвя и поддържа лични досиета на персонала.

Изисквания:
- Икономическо образование;
- Много добро познаване на трудовото и осигурително законодателство;
- Прецизна и експедитивна работа;
- Способност за работа в динамична среда;
- Ангажимент към задачите и сроковете;
- Компютърна грамотност - MS Office, Internet, ТРЗ програми;
- Предишен опит на подобна позиция-минимум две години.

Предпочитани умения

Компанията предлага:
- Реализация в компания с високи професионални стандарти;
- Много добро възнаграждение;
- Допълнителни придобивки.

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Месторабота :Пловдив

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4153246