Информация за работна оферта Мърчандайзер Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 04/02/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Арома АД e водеща компания в производството и търговия с козметични продукти, присъстваща повече от 90 години в козметичната индустрия. Продуктите познати на българският и международен пазар, се отличават с високо качество и достъпни цени. Във връзка с разширяването на дейноста си, компанията търси мотивирана и динамична личност, която да се присъедини към екипът й на позиция:
МЪРЧАНДАЙЗЕР БЛАГОЕВГРАД
Основни задължения:

- Ежедневно посещение на ключови клиенти, контрагенти на компанията, съгласно предварително изготвен график;
- Пряка отговорност относно позиционирането на рафт на продуктите на компанията, според предварително зададени критерии;
- Поддържане на продуктите в добър търговски вид;
- Изграждане и поддържане на стабилни взаимоотношения с клиентите в поверените му региони, като ги консултира при необходимост относно характеристиките и предимствата на продуктите, с цел увеличаване на пазарният им дял;
- Участие при изготвяне на заявки;
- Пряка отговорност относно нивото на складови наличности в обектите;
- Изготвяне на отчети и справки за резултатите от своята работа;

Личностни и професионални изисквания:

- Релевантен опит в сферата на бързооборотните стоки ще се счита за предимство;
- Комуникативна личност, с висока личностна мотивация и отговорност към възложените задължения;
- Наличие на добри организационни умения, предпоставка за постигане на възложените цели;
- Способност за определяне на собствените си приоритети и тези на компанията;
- Способност за работа в стресова и динамична работна среда;
- Готовност за командировки и интензивно пътуване;
- Шофьорска книжка, кат В;

Нашето предложение:

- Работа във водеща българска компания, най-големият производител на козметика;
- Възможност да станете част от млад и мотивиран екип от професионалисти в своята област;
- Атрактивно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати, състоящо се от фиксирана сума и бонус;
- Стандартна работна седмица- 5 дни;
- Служебен автомобил;
- Служебен телефон;

Ако тази възможност Ви интересува, моля кандиадтствайте, като изпратите подробна автобиография с актуална снимка, чрез бутон „кандидатствай по тази обява”.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Предпочитани умения

Ref.#: MER-BL
Мърчандайзер, АРОМА АД

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 800 до 1600 BGN (Бруто)