Информация за работна оферта Стажант в Дирекция за връзки с инвеститорите Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство – Фармация
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 01/18/2018
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит Без опит
Кратко представяне

Дирекция за връзки с инвеститорите, Софарма АД
обявява СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА 2018

Основни задължения:

Подпомага дейността на Директор за връзки с инвеститорите като:
• Администрира контактитe със заинтересованите лица;
• Води и поддържа архивите в дирекцията;
• Води кореспонденция със заинтересованите лица;
• Съдейства при подготовката на документи и материали, за които е отговорна дирекцията (уведомления, презентации, статистика и т.н.);
• Подпомага дирекцията при организиране на мероприятия свързани с нейната дейност и други.

Изисквания към кандидатите:

Завършен минимум трети курс в специалността. Специалности пряко свързани с Управление, Финанси, Икономика и Право са предимство.

• Отлично владеене на английски език, владеене на руски или полски е предимство;
•Много добра компютърна грамотност - Microsoft office;
•Отлични умения за работа с Excel и PowerPoint;
• Желание за работа и ангажираност;
• Аналитичност и организираност;
• Желание за работа в екип.

Предпочитани умения

Ние предлагаме:
• Отлична атмосфера и условия за работа в Софарма Бизнес Тауърс, София;
• Гъвкаво работно време;
• Удостоверение за завършен стаж;
• Професионално обучение и предизвикателство;
• След избор и възможност да останете на работа при нас.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография със снимка и мотивационно писмо.

Само избрани по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД.

Стажант в Дирекция за връзки с инвеститоритеСОФАРМА АД

Месторабота София; Стаж; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 510 BGN (Бруто)

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/4136802