Информация за работна оферта Финансов консултант Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 03/02/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

Отговорности и задължения:
- Планиране, организиране и провеждане на срещи с потенциални клиенти
- Предоставяне на информация относно продукти на компанията и осигуряване на професионална консултация
- Сключване на застрахователни договори
- Създаване и развиване на висококачествен бизнес портфейл от клиенти в сферата на финансовите услуги
- Поддържане на ефективни и дългосрочни взаимоотношения с настоящи клиенти

Какво очакваме от Вас:
- Завършено средно образование
- Интерес в областта на продажбите на финансови услуги
- Желание за интензивна работа с клиенти
- Умения за работа в динамична среда
- Отговорност, организираност и инициатива при изпълнение на служебните задължения
- Отлични комуникативни умения
- Ориентация към постигане на високи резултати

Какво се счита за предимство:
- Търговски опит
- Бизнес стил

Какво Ви предлагаме:
- Работа за стабилна финансова институция, лидер на европейския и българския застрахователен пазар
- Висококвалифицирано обучение по корпоративни стандарти – базово и последващо
- Активна подкрепа на всеки етап от навлизането в професията
- Ясна перспектива за професионално развитие и кариера по нива
- Атрактивно възнаграждение в съответствие с индивидуалното представяне

Моля, ако обявената позиция представлява интерес за Вас, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите Вашата автобиография като посочите и референтния номер на позицията /при наличие на такъв/.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Предпочитани умения

Ref.#: FC01
Финансов консултант, ЗЕАД БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП ЕАД

Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време