nadpissivt

Информация за работна оферта
Ново!
Технически ръководител – част Електро Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Работно време Пълно работно време
Публикувано 02/22/2021
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит 2 години
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 02/22/2021
Край на публикуване 03/14/2021
Място
Кратко представяне

Хек Солар e фирма, чиято основна дейност е строителство на соларни паркове и развитие на проекти в сферата на възобновяемите енергийни източници. Участвали сме в изпълнението на над 30 проекта в 7 страни.

Във връзка с нашата дейност търсим човек, който да се присъдини към нашия екип - Технически ръководител – част Електро

Изисквания:

- висше техническо образование ;
- опит на същата или подобна длъжност - минимум 2 години;
- силно изразени лидерски способности;
- организационни качества;
- инициативност
- отговорност
- възможност за започване и пътуване в чужбина в най-кратки срокове
- Втори западен език- писмено и говоримо

Отговорности:

- четене на проектна документация - чертежи, схеми, графици, инсталационни инструкции, технически спецификации, обхват на работа;
- планиране на работните дейности спрямо график на доставки и график на изпълнение, както и спрямо работните норми по дадените операции;
- отчитане на свършената работа ежедневно и следене на работния прогрес;
- планиране на необходимата механизация по дадените работни операции;
- планиране на необходимите инструменти и материали както за всяка дейност, така и за всяка работна група.

Ние предлагаме:

- възможност за дългосрочно партньорство и развитие в българска компания, участваща главно в международни проекти;
- отлични условия на работа;
- приятелска работна среда, позволяваща разгръщането на различни компетенции и умения;
- инвестиране в професионално и личностно развитие;

Ако проявявате интерес, моля изпратете ни вашето СV.

Предпочитани умения

Технически ръководител – част Електро, HEC SOLAR LTD Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време