Информация за работна оферта Техник в екип техническа поддръжка, специалност електротехника/електроника, Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Храни и Напитки
Публикувано 02/22/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

КФМ ООД - лидер в производството и продажбата на месни продукти, търси да назначи във фабриката си в гр. Благоевград:

Техник  в екип техническа поддръжка, специалност електротехника/електроника

Отговорности:

  • Диагностика и ремонт на машини, уреди и съоръжения и елементи от тях;
  • Системен мониторинг и профилактика на инсталираното оборудване с цел предотвратяване на аварии и престои;
  • Участие в приемането и изпитанието на ел. съоръжения и оборудване;
  • Подпомагане на работниците и операторите при работата им с оборудването;
  • Подпомагане на техническия екип във всичките му дейности, свързани с техническата поддръжка на производството;

Изисквания:

  • Висше или средно образование, специалност Електротехника (Електроника, или КИПиА е предимство);
  • Хардуерни познания – индустриални контролери, цифрова и аналогова техникa /предимство/;
  • Компютърни умения- познания за работа с MS Office, Excel /предимство/;
  • Ползване на английски или немски език (ниво техническа документация) е предимство;
  • Високо нива на самостоятелност, отговорност и инициативност;
  • Способност за работа в екип и планиране на дейностите;
  • Умения за  работа под напрежение и справяне в аварийни ситуации;
  • Динамична и комуникативна личност с желание за професионално развитие.

Ние предлагаме:

  • Mотивиращо възнаграждение и коректни трудови взаимоотношения;
  • Възможности за повишаване на квалификацията.

Моля кандидатите да изпратят  CV  и актуална снимка. На интервю ще бъдат поканени  само кандидатите, отговарящи на посочените в обявата критерии.

Предпочитани умения

Ref.#: Tch_Bd
★★★ Техник  в екип техническа поддръжка, специалност електротехника/електроника, КАРОЛ ФЕРНАНДЕС МИЙТ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Благоевград, Благоевград, ул. "Димитър Солунски" 1 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време