nadpissivt

Информация за работна оферта
Ново!
БРАНД СПЕЦИАЛИСТ Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория Ресторанти, Кетъринг
Работно време Пълно работно време
Публикувано 02/22/2021
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит 2 години
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 02/22/2021
Край на публикуване 03/14/2021
Място
Кратко представяне

Верига ресторанти „Happy Bar & Grill” съчетават американския опит в ресторантският мениджмънт, българските предпочитания към вкуса на храната, уютна атмосфера и перфектно обслужване.
Към днешна дата Компанията управлява и развива пет бранда –“Happy Bar & Grill”; “Happy Delivery “„SASA”; „Captain Cook”; “Sky cafe”. За 26 години опит имаме 30 ресторанта в България, два в Барселона (Испания) и един в Лондон (Великобритания).

Нашите ценности са: „Усмивка, грижа, уважение”.
Усмивката е същността на Нашата корпоративна култура. С нея посрещаме гостите в ресторантите, чрез нея изграждаме добри отношения в екип.
Грижа полагаме както за нашите гости, като им предлагаме високо ниво на обслужване в комбинация с висококачествена храна, така и като се отнасяме лоялно един към друг в ежедневната си работа.
Уважението е основата на всяка конструктивна комуникация. Ние се отнасяме един към друг с уважение. Ние сме толерантни към различните.
Приятелската атмосфера, въвеждащото обучение, множеството мотивационни програми и винаги навременното заплащане привличат повече от три хиляди служители към нашето голямо „Хепи семейство”.
Търсим отговорна и позитивна личност за позицията "Бранд специалист" към маркетинг отдела на Хепи Доставка.

Основни задължения:

1.Изготвя концепции за маркетинг кампании в зависимост от нуждите на компанията;
2.Подготвя продуктови презентации на клиенти и партньори;
3.Изгражда и поддържа актуална база данни;
4.Води ежедневна комуникация по проектите с рекламни агенции;
5.Изготвя периодични справки и анализи за продажбите и развитието на бранда;
6.Организира проучвания и анализи за нагласите, очакванията и позиционирането на бранда;
7.Следи информацията за конкурентите – цени, промоции, BTL активности.Предлага, разработва и въвежда мерки;
8.Поддържа данни с контрагенти на компанията, свързани с маркетинговите дейности;
9.Участва в разработването на годишен и средносрочен план за марката;
10.Организира ( възлага и контролира) и провежда всички промоции, игри и други маркетингови инициативи за марките в компанията.

Основни изисквания:

- Опит на подобна позиция – минимум 2 години;
- Подходящо Висше образование (Маркетинг);
- Креативно мислене и иновативност.
- Проактивен подход, комбиниран с гъвкавост при постигане на поставените цели;
- Умение за постигане на резултати;
- Отлични компютърни умения;

Компанията предлага:

- Динамична и предизвикателна работна атмосфера;
- Атрактивно възнаграждение;
- Възможност за личностно и професионално развитие.

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Предпочитани умения

Ref.#: mg
★★★★★ БРАНД СПЕЦИАЛИСТ, ХЕПИНЕС ЕООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски