Информация за работна оферта Младши счетоводител Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Храни и Напитки
Публикувано 02/19/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Кратко представяне

Младши счетоводител

Domino's pizza е най-голямата верига за доставки на пици в света. До момента веригата разполага с над 10 000 ресторанта в повече от 70 страни. В България компанията е от 2010 г. и от тогава се разраства с бързи темпове, като в момента е с над 900 души персонал и 22 открити и функциониращи пицарии в град София, Пловдив и Варна.

Във връзка с разрастване на дейността търсим отговорен и мотивиран човек за позиция „Младши счетоводител”, имащ желание да работи и да се развива в нашата компания.

Основни отговорности:

• Подрежда и разпределя получените документи (фактури, стокови разписки, сторно бележки, документи за ТРЗ отдел и други) от търговските обекти (пицарии) на фирмата;
• Издава и осчетоводява приходни и разходни касови ордери за осъществените операции с касите на търговските обекти;
• Осчетоводява фактурите, заплатени в брой от касите на пицариите;
• Попълва и води справки в excel;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани със заеманата длъжност;

Изисквания към длъжността:

• Икономическо образование със специалност Счетоводство и контрол;
• Трудов стаж НЕ Е НЕОБХОДИМ;
• Познаване на българското счетоводно и данъчно законодателство;
• Познаване и опит с MS Office;
• Комуникативност и умения за работа в екип;
• Готовност за работа в динамична среда и желание за развитие;
• Висока степен на организираност и внимание към детайлите;

Нашето предложение:
• Работа в млад и професионален екип;
• Възможности за обучение, развитие и професионално израстване;
• Коректни условия на труд и добро възнаграждение;

При интерес от ваша страна, моля изпратете CV и мотивационно писмо.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.

Младши счетоводител, ЛН Сълюшънс ООД  Вижте визитка на компанията Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време