Информация за работна оферта Оперативен Счетоводител Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Човешки ресурси
Публикувано 02/17/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър България търси мотивиран служител, който да заеме позицията:

Оперативен Счетоводител

Основни отговорности:

  • Контролира правилното водене на първични документи, разходване на парични средства и материални ресурси, както и осчетоводяване на документи;
  • Приема, обработва, проверява първичните финансово-счетоводни документи и своевременно ги осчетоводява по съответните аналитични и синтетични сметки;
  • Регистрира хронологично счетоводните операции;
  • Води систематични счетоводни регистри за обобщаване на счетоводната информация;
  • Осъществява контрол на приходите и разходите на фирмата;
  • Участва в планирането на финансовата дейност и подготвя разчети за финансиране на капиталовите разходи за основен ремонт и за придобиване на дълготрайни активи;
  • Съставя извлечения и оборотни ведомости от аналитичните и синтетичните сметки;
  • Право междинно и годишно приключване на счетоводните регистри;
  • Участва при разработването на счетоводната политика на фирмата, съставянето на годишния финансов отчет, бюджетирането и извършването на инвентаризации;
  • Издава първични счетоводни документи при продажба – фактури, стокови разписки, протоколи;
  • Участва в провежданите семинари и фирмени обучения.

Изисквания:

  • Висше икономическо образование;
  • Поне 3 години практически опит на сходни позиции;
  • Да познава основните принципи и реда за организация на първичната отчетност;
  • Добра компютърна грамотност, за да може да ползва необходимия хардуер и софтуер, свързани с дейността му в дирекцията;
  • Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

  • Атрактивно трудово възнаграждение;
  • Отлични условия на труд и коректност от страна на работодателя;
  • Периодични медицински прегледи;
  • Отстъпка за храна и напитки.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете директно своята автобиография!

Предпочитани умения

Ref.#: Оперативен Счетоводител
Оперативен Счетоводител, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време