Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ - ОКОЛНА СРЕДА И ЗДРАВОСЛОВНИ И БЕЗОПАСНИ УСЛОВИЯ НА ТРУД Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 02/15/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

За един от нашите партньори - български филиал на международна производствена компания от аутомотив индустрията, търсим опитен и мотивиран кандидат за позицията:

   СПЕЦИАЛИСТ - ОКОЛНА СРЕДА И ЗДРАВОСЛОВНИ И БЕЗОПАСНИ УСЛОВИЯ НА ТРУД

Основни изисквания:
· Висше образование – инженер по промишлена техника или електроника;
· Доказан професионален опит в областта на стандартите ISO 14001, ISO 45001 (18001);
· Познаване и опит в прилагането на методите за управление на качеството (FMEA, Core tools, 8D report, 5Why);
· Познаване на стандартите ISO 9001, ISO 45001, ISO 14001 и опит в одитирането на интегрирана Система за управление на околна среда, здраве и безопасност на условията на труд;
· Отлично познаване на всички стандарти и изисквания за качество, приложими към продуктите и установени в действащото законодателство;
· Владеене на английски език, минимум ниво В1;
· Много добро използване на MS Office пакет - Excel, Word, Outlook.

Основни отговорности:
· Изгражда, поддържа, следи и подобрява интегрираната система за управление на околна среда, здраве и безопасност на условията на труд;
· Коородинира провеждането на периодични обучения и инструктажи на работниците и служителите по правилата за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд;
· Дефинира конкретни правила и изисквания по безопасността на труда за дейности, процеси, работни места, машини и апарати, ел. съоръжения и други;
· Осигурява систематичен подход за определяне на възможните опасности за замърсяване на околната среда, както и подходите за елиминиране или намаляване на риска от тези опасности;
· Създава фирмена политика за превантивност по отношение опазване на околната среда, обхващаща организацията на работа, технологии, работни места и работно оборудване и обвързваща всички  участници в трудовата дейност;
· Организира, координира и провежда EHS одити, както и ръководи и координира дейността на вътрешните одитори.

Предложението на компанията:
· Работа в част от международна компания;
· Отлично възнаграждение, спрямо опита на кандидата;
· Много добър социален пакет;
· Възможност за развитие.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

СПЕЦИАЛИСТ - ОКОЛНА СРЕДА И ЗДРАВОСЛОВНИ И БЕЗОПАСНИ УСЛОВИЯ НА ТРУД, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време