Информация за работна оферта Административен Асистент Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 02/15/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За наш партньор, търсим мотивиран кадър за позицията:

Административен Асистент:

Основни отговорности:

  • Водене на кореспонденция по телефон и имейли- на български и английски език;
  • Изготвяне на различни видове справки и презентации;
  • Създаване на документация, съобразно дадени указания;
  • Координиране на административната дейност;
  • Посрещане и настаняване на посетителите и гостите на компанията.

Изисквания:

  • Много добро владеене на английски език писмено и говоримо;
  • Опит във воденето на бизнес кореспонденция;
  • Завършено висше образование;
  • Много добри компютърни познания и умения /MS Office/;
  • Предимство - опит с участие в тръжни процедури/ европейски проекти;
  • Самостоятелност и инициативност;
  • Отговорна и комуникативна личност.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Коректни трудовоправни взаимоотношения;
  • Отлична атмосфера на работа.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Предпочитани умения

Ref.#: Административен Асистент
★★★ Административен Асистент, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време