Информация за работна оферта Регионален мениджър Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Логистика, Спедиция
Публикувано 01/18/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

ВЛС Венчър АД работи на българския пазар от февруари 2020 г. Фирмата се занимава с транспортни и логистични услуги в сферата на бързооборотните стоки.

ВЛС Венчър АД търси да назначи високомотивиран служител, който да се присъедини към нашия екип на длъжност:

Регионален мениджър

Задължения и отговорности:
1.Организира и контролира екипа по продажбите в поверения регион;
2.Определя специфичните задължения и отговорности на неговия екип, гарантира тяхната мотивация и постигнати резултати;
3 Прилага конкретни цели за индивидуално представяне, като подкрепя техните постижения;
4 Участва в подготовката и наблюдението за спазване на търговските условия за регионални клиенти;
5 Дa познава краткосрочните и дългосрочните бизнес нужди и цели на регионалните клиенти;
6. Подготвя и наблюдава изпълнението на годишните търговски договори и всички допълнителни споразумения;
7. Управлява преговори от различно естество;
8. Отговаря за редовното, точно и изчерпателно попълване и представяне на всички съпътстващи документи;
9. Да привлича нови клиенти.

Изисквания:
- Опит в бързооборотни стоки - минимум 3 години;
- Опит в управлението на екип - 2 години;
- Много добра комуникация, организация и социални умения;
- Отлични умения да води преговори и да следва търговската политика на компанията;
- Възможност за решаване на ежедневни проблеми;
- Много добри компютърни умения (MS Office Applications);
- Английски език;
- Образование в сферата на икономиката или финансите ще се счита за предимство;
- Шофьорска книжка;
- Възможност за пътуване

Компанията предлага:
• Конкурентно възнаграждение;
• Бонуси въз основа на резултатите;
• Възможност за работа в бързо развиваща се компания;
• Социални придобивки.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю

Предпочитани умения

, Ref.#: AM
Регионален мениджър, ВЛС Венчър АД  Вижте визитка на компанията

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време