Информация за работна оферта АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Публикувано 01/15/2021
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

"Доорс България" сме най-големите в бизнеса с интериорни и блиндирани врати.

Ние предлагаме специално отношение към всеки клиент! Една от фирмените ни цели е клиентите да са доволни и щастливи от работата с нас.

Сериозната експанзия и водещата позиция в бизнеса предполагат в компанията да работят енергични и отговорни служители. Именно заради това търсим да назначим

АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК

Основни функции:
- Изготвяне на оферти, справки и отчети;
- Административно подпомагане дейността на отдела;
- Работа със софтуер и обработване на информация;
- Ежедневна комуникация и координация, както с отдела, така и с останалите звена във фирмата, клиенти и партньори.

 Изисквания:
- Много добра компютърна грамотност - MS Office (Word, Excel);
- Отлични комуникативни и организационни умения;
- Опит с административни задължения е предимство;
- Аналитични умения и съобразителност.

Ние предлагаме:
- Динамична работна среда с възможност за професионално развитие;
- Работа в млад и енергичен екип;
- Коректност и справедливост;

Ако отговаряте на посочените критерии, изпратете ни автобиография и с удоволствие ще се срещнем с Вас.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предпочитани умения

Ref.#: AMP
★★★★★ АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК, DOORS BULGARIA EOOD

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай