Информация за работна оферта Оператор – ел. механични компоненти Информация за фирмата
Категория Производство - Електроника/Електротехника, Машиностроене
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 09/26/2017
Изисквания
Минимално образование СОУ
Завършено образование
Минимален опит Без опит

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите клиенти, производител на детайли използвани в авиацията и машиностроенето, търсим мотивиран и надежден кандидат за позиция:
Оператор – ел. механични компоненти
Целта на позицията:

• Производство на ротори и статори с високо качество и прецизност;
• Повишаване на квалификацията и преминаване на други операции.
Изисквания към кандидатите:

• Средно образование;
• Опит в извършването на еднотипни и монотонни процеси (фина моторика);
• Отговорно отношение към процеса, стриктно спазване на вътрешната дисциплина и правила;
• Желание за дългосрочна ангажираност и мотивация.
Задълженията Ви ще включват:

• Прочитане и разбиране на инструкциите за работа;
• Поддържане в добър вид и калибриране на инструментите за работа;
• Подготвяне на изделието за автоматично навиване;
• Запояване, кантоване, обозначаване по предварителна схема
• Почистване на работния плот и стремеж към минимален брак

Предпочитани умения

Какво предлагаме:

• Дългосрочна ангажираност в международна компания с утвърдени стандарти;
• Топ локация в близост до метрото;
• Чисто, подрередно и спретнато работно място с удобен стол;
• Усмихнат, любезен и услужлив колектив с обща корпоративна култура;
• Отлично възнаграждение, дневна и делнична заетост, социален пакет.
В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България №2033/ 20.04.2016г.

Месторабота:София

Канидатствай: https://www.jobs.bg/job/3990910

Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит