Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ ДИГИТАЛЕН МАРГЕТИНГ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство - Текстил и Облеклa
Публикувано 09/29/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Andrews/ е създадена през 1991 година и до днес е символ на българската мода.
Компанията е с мисията да възпитава естетически вкус и да фокусира вниманието върху положителните примери за успех и стил.
Основен акцент на колекцията е концепцията TOTAL LOOK, която улеснява избора, гарантира безкомпромисна, завършена визия и носи самочувстие на мъжа.

Ако вярвате, че сте проактивен, целеустремен и детайлите са изключително важни в работата Ви, ако имате достатъчно аналитичен опит и сте ориентиран към резултати, ще се радваме да се присъедините към екипа на Andrews/ като:

СПЕЦИАЛИСТ ДИГИТАЛЕН МАРГЕТИНГ

Основни задължения за позицията:

• Поддръжка, управление и оптимизиране на социалните мрежи на компанията /Facebook, Instagram, etc./;
• Създаване на текстове, визии и реклами спрямо различните онлайн канали;
• Администрация и управление на съдържанието на онлайн магазините на фирмата;
• Изготвяне на презентации и различни маркетингови кампании;
• Анализ на конкуретни инициативи и проекти;
• Проучва и анализира пазарния сегмент, като определя възможности за позициониране на бранда;

Какво очакваме от Вас?

• Опит със социални мрежи /Google Ads, Facebook Ads, etc./;
• Познания в областта на маркетинга и електронната търговия;
• Опит в работата с програми/редактори за уеб дизайн;
• Креативно мислене и добри организационни умения;
• Желание за развитие, способност за адаптиране към различни ситуации;

Нашето предложение:

• Възможност за обучение и професионално развитие;
• Конкурентно възнаграждение;
• Добри и благоприятни условия за работа;
• Работа в динамична среда с екип от млади хора;
• Трудов договор;

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ако искате да се развивате в сферата на модата и търговията, то ние очакваме Вашата автобиография с актуална снимка.

СПЕЦИАЛИСТ ДИГИТАЛЕН МАРГЕТИНГ, ANDREWS CLUB EOOD Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/5448251