Информация за работна оферта СЧЕТОВОДИТЕЛ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 09/29/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите партньори търсим мотивиран и доказан специалист, който да се присъедини към счетоводният екип на компанията на позиция:

                                                 Счетоводител

Отговорности и задължения:

  • Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи, в т. ч. фактури за покупки (ВОП и внос);
  • Изготвяне на справки декларации и дневници по ДДС и Intrastat;
  • Извършване и осчетоводяване на касови операции;
  • Инвентаризация на разчетни сметки на клиенти и доставчици;
  • Участие в изготвянето на вътрешнофирмени отчети;
  • Участие в процеса на месечното приключване.

От Вас очакваме:

  • Висше икономическо образование;
  • Минимум 2 години опит на позиция оперативен счетоводител;
  • Отлични познания за счетоводните стандарти и данъчното законодателство;
  • Много добра компютърна грамотност – MS Office (Excel, Word);
  • Работа със "Софтсистем" – предимство;
  • Добро владеене на английски език – предимство;
  • Умения за работа в екип.

Компанията предлага:

  • Фирмено обучение;
  • Възможност за дългосрочна професионална реализация и развитие;
  • Отлична вътрешно-фирмена среда и условия на труд;
  • Много добро възнаграждение.

Ако това предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените критерии, моля изпратете ни своето CV на български език. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Предпочитани умения

Ref.#: СЧБС
СЧЕТОВОДИТЕЛ, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 900 до 1300 BGN (Нето)

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/5448573