Информация за работна оферта Сътрудник Технически отдел Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Публикувано 09/28/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Ако искате да се занимавате с нещо ново, интересно и престижно, присъединете се към нашия екип!

Станете част от най-големия застрахователен брокер в България!

Ние от SDI продължаваме да развиваме нашите офиси и имаме нужда от позитивни и мотивирани хора, с които заедно да постигаме нови, още по-големи успехи!

SDI е първият застрахователен брокер, създал верига от офиси за застрахователни и финансови услуги на територията на Република България. От 2012 г. компанията е застрахователен брокер №1 по данни на Комисията за финансов надзор. През 2018 г. SDI спечели призовото място сред брокерите в конкурса "Застрахователен брокер на годината”, "Застраховател на годината" и "Пенсионноосигурително дружество на годината”. За поредна година компанията бе обявена и за любима марка на българите в единствената по рода си потребителска класация „Любимите марки”. Дружеството има присъствие в 35 града и предлага продуктите на водещите застрахователни компании в над 190 офиса.

Ако Вие притежавате:

  • Oтлични комуникативни умения,
  • Отлична наблюдателност и прецизност по отношение на всички детайли, свързани със стандартите за вътрешна и външна визия на офисите на дружеството,
  • Шофьорска книжка,
  • Сръчност и технически умения,
  • Компютърна грамотност, умения за работа с MS Excel и Word

Вашите задължения ще включват:

  • Следи за спазването на стандартите за обща корпоративна визия на офисите на дружеството;
  • Следи за техническото състояние и нуждата от ремонти;
  • Извършва дребни ремонти в офисите;
  • Координира капиталови ремонти на офисите;
  • Следи за хигиената в офисите, витрините, фасадите и външните площи;
  • Следи за рекламната обезпеченост на офисите;
  • Следи за спазването на стандартите за работно облекло на служителите;
  • Следи за правилното провеждане на кампании и промоции на национално ниво.

Ние Ви предлагаме:

  • Динамична работа в лидера на застрахователно–брокерския пазар;
  • Дружеството осигурява добра работна атмосфера, в която всеки служител може да разчита на диалог и съдействие от всички управленски нива;
  • Трудов договор;
  • Пълен работен ден - от понеделник до петък;
  • Служебен телефон;
  • Служебен автомобил;
  • Безплатна застраховка „Злополука“;
  • Безплатни профилактични прегледи, веднъж годишно;
  • Преференциални условия при сключване на застраховки.

Aко нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предпочитани умения

Ref.#: STO27072020
★★★★★ Сътрудник Технически отдел, Ес Ди Ай Груп ООД - офис София  Вижте визитка на компанията

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/5435004