Информация за работна оферта СТАЖАНТ СЧЕТОВОДИТЕЛ Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Стаж
Категория Счетоводство, Одит, Финанси
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 09/28/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Kreston BulMar е най-голямата счетоводна компания в България, с повече от 25 офиса в страната, над 250 служители и над 5 000 постоянни клиенти. Компанията е част от Kreston International, една от най-големите и авторитетни счетоводни и одиторски компании в света, с офиси в 125 държави, в които работят над 25 000 професионалисти.

Ние сме компания на знанието. Работим за развитието на счетоводната професия и знаем, че счетоводителите на XXI век не записват безкрайни дебити и кредити – те вече са мултидисциплинарно подготвени бизнес консултанти и анализатори. В тази връзка инвестираме сериозно в знанието и професионалното израстване на нашите служители. Успешна практика на Kreston BulMar е да развива собствени експертни екипи, които набира сред студенти и обучава по собствени и международни стандарти.

Предлагаме реална възможност за кариерен растеж, в зависимост от конкретни резултати. В рамките на 5-6 години може да се достигне до позицията ”Управляващ съдружник”, което е най-високата кариерна позиция в една консултантска компания.

Търсим амбициозни и мотивирани, с желание да се обучават и развиват професионално, стажант-счетоводители, които да станат част от експертния ни екипа.

Компанията осигурява:

∙ Едномесечно практико-приложно обучение, свързано с упражняването на професията и тренинги на годишна база;
∙ Опит в една от най-известните в областта си международна компания;
∙ Работа с професионалисти в млад, позитивен и енергичен екип;
∙ Реално кариерно развитие, плод на ангажираност и измерими резултати;
∙ Непрекъснато натрупване на професионално знание и делови умения;
∙ Среда, с реално действащи ценности;
∙ Адекватно възнаграждение.

Основни задължения:

∙ Успешно преминаване на едномесечното професионално обучение;
∙ Работа със счетоводен и ТРЗ софтуер;
∙ Текущо осчетоводяване на стопански операции;
∙ Изчисляване на заплати;
∙ Изготвяне на финансови отчети и справки;
∙ Спазване на вътрешните стандарти за качество;
∙ Комуникация с клиенти;

Изисквания към кандидатите:

∙ Студенти, следващи бакалавърски и магистърски програми по специалностите „Счетоводство”, „Финанси” или „Икономика”;
∙ Да са в последните 2 години на своето следване или са завършили в последните 12 месеца;
∙ Предимство е завършена търговска, езикова или математическа гимназия с висок успех;
∙ Отлично владеене на английски и/или друг западен или съседен език;
∙ Отлично владеене на Microsoft Office;
∙ Отлични комуникативни умения;
∙ Висока степен на прецизност и лична организация.

Кандидатстване

Ако отговаряте на изискванията и искате да станете част от експертния екип на Kreston BulMar, моля изпратете ни своето CV със снимка и мотивационно писмо.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Предпочитани умения

Ref.#: KB1020
★★★★★ СТАЖАНТ СЧЕТОВОДИТЕЛ, Крестън БулМар ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота София; Стаж; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/5446082