Информация за работна оферта КОЛ ЦЕНТЪР АГЕНТ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Реклама/PR
Публикувано 09/28/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Queste Ltd. е един от водещите контактни центрове в София. Ние сме официален представител на онлайн платформи и във връзка с разширяването на дейността си, компанията търси да назначи Кол център Агент.

Ако вие притежавате:

  • Добри комуникативни умения и умения за водене на преговори
  • Подход и персонално отношение към клиентите
  • Мотивация за професионално израстване и постигане на високи резултати

Отговорности:

  • Привличане на нови клиенти, чрез предоставяне на информация по телефона.

Ние предлагаме:

  • Бонус схема
  • Интензивен обучителен процес
  • Кариерно развитие в сферата на продажбите
  • Атрактивно основно възнаграждение
  • Работа в млад екип и динамична среда с възможност за придобиване на опит сред екип от професионалисти с международен опит
Ако позицията представлява интерес за Вас и откривате себе си в описанието, изпратете ни актуално CV със снимка.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго поверително.

КОЛ ЦЕНТЪР АГЕНТ, QUESTE Ltd  Вижте визитка на компанията Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 900 до 1500 BGN (Нето)

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/5446099