Информация за работна оферта Медицински лаборант - целогодишна заетост Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Здравеопазване и фармация
Публикувано 07/06/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разширяване на дейността на наш партньор, предлагаме възможност да се присъедините към екипа му на позиция:

Медицински лаборант - целогодишна заетост

Основни задължения:

  • Извършване на медицински манипулации - венепункция с вакутейнери, вземане на проби от гърлен и назо-фарингиален секрет;
  • Изследване на кръв и друг биологичен материал;
  • Работа с високо специализирана медицинска апаратура;
  • Регистрация на проби в специализиран софтуер;
  • Отговорен за различни клинични функции в подкрепа на ежедневните операции на клиничната лаборатория;
  • Прием на пациенти, предаване на готови резултати;
  • Внимание към пациентите и отговорно отношение към работата.

Изисквания към кандидата:

  • Висше или полувисше медицинско образование със специалност "Медицински лаборант"
  • Познаване на кодове за работа с НМДД по договор НЗОК;
  • Предишен опит на същата длъжност ще се счита за предимство;
  • Отговорност за навременното и точно изпълнение на поставените задачи,
  • Позитивен човек с опит в комуникацията с пациенти;
  • Добри познания в областта на лабораторната медицина.

Компанията предлага:

  • Отлични условия на труд
  • Целогодишна заетост
  • Модерно и съвременно медицинско оборудване
  • Конкурентно възнаграждение
  • Приятна работна среда

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашето актуално CV.

Предпочитани умения

Ref.#: МедЛабСл
Медицински лаборант - целогодишна заетост , МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота Слънчев бряг; Постоянна работа; Пълно работно време