Информация за работна оферта Администратор/ка Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Временна работа
Категория Хотели
Публикувано 07/06/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Семеен хотел Сирена гр.Обзор е уютен хотел, разположен в централната част на гр. Обзор, на 100 м. от централен плаж.Хотелът разполага с двойни стаи, студия, апартаменти, ресторант тип лоби бар!
За сезон "Лято 2020" търсим да назначим администратор/ка
Изискване
-Владеене на английски или руски
-Опит в тази сфера на туризъм
-Компютърна грамотност
Основни задължения:
- Посреща, настанява, изпраща гостите на хотела. Дава информация.
- Прецизност и отговорност в работата
- Обработва и закрива сметките на гостите

Ние предлагаме:
-Отлични условия на труд
-Трудов договор и социални осигуровки
-Настаняване
-Хранене
-Много добро възнаграждение и бонуси при вдигане на рейтинга на хотела!!!
- 8 часова смяна

Ще бъдат разглеждани кандидатури от цяла България на желаещи да работят в компания - коректен и лоялен работодател.
Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография или се обадете на телефон +359 898440566 Ганев.

Всички документи ще бъдат разглеждане строго конфиденциално.

Благодарим Ви предварително за проявения интере

Предпочитани умения

Администратор/ка, БУМЕРАНГ ШИПИНГ ООД

Месторабота Обзор; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Заплата от 800 до 1000 BGN (Нето); Езици: Английски, Руски