Информация за работна оферта СЧЕТОВОДИТЕЛ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 07/03/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори търсим мотивиран кандидат за позицията:

                                                             Счетоводител

Основни отговорности:

  • Счетоводство в съответствие със счетоводните политики на компанията и Международните счетоводни стандарти;
  • Обработка в счетоводна програма на различни финансово-счетоводни документи;
  • Проверка и управление на всички операции по отчитане на разходите;
  • Изготвяне и подаване на декларация за ДДС на данъчните власти;
  • Фактуриране на стоки и услуги;
  • Текущ контрол на разчети с контрагенти и плащания;
  • Изготвяне на статистически отчети и формуляри;
  • Изготвяне на счетоводни справки и анализи за нуждите на ръководството.

Изисквания:

  • Икономическо образование - специалност ''Счетоводство и контрол", "Финанси";
  • Добро познаване на международните счетоводни стандарти;
  • Отлично познаване на Счетоводното и Данъчното законодателство;
  •  3+ години опит като счетоводител;
  • Владеене на английски език ще се счита за предимство;
  • Професионален опит в производствена компания е предимство;
  • Много добра компютърна грамотност MS office, Отлично MS Excel опит;
  • Опит със счетоводен софтуер - Ajur L
  • Опитът с Microsoft Navision е предимство;
  • Умения за разрешаване на счетоводни казуси;
  • Организираност и спазване на срокове;
  • Внимание към детайлите;
  • Способност за работа в екип.

Компанията предлага:

  • Възможности за продължаване на кариерата ви в динамична и предизвикателна мултикултурна работна среда;
  • Пакет за конкурентни възнаграждения;
  • Отлични условия на труд;
  • Дългосрочна ангажираност;
  • Предизвикателна работна среда с екип от професионалисти;
  • Въвеждащо обучение и експертна подкрепа;
  • Страхотна възможност да обогатите опита си.
Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография.
Предпочитани умения

Ref.#: СчАнгБс
СЧЕТОВОДИТЕЛ, МЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООД

Месторабота Бургас; Постоянна работа; Пълно работно време