Информация за работна оферта СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Застраховане
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 07/03/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

ЗЕАД «БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП» ЕАД е водеща компания в сферата на животозастраховането и финансовото планиране.
Дружеството е част от Виена Иншурънс Груп - една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 190 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.

Във връзка с разширяване на дейността търсим кандидати за позицията:

СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
∙ Дефиниране и разбиране на индивидуалните нужди на клиентите от финансови услуги и застрахователни решения;
∙ Активно привличане на нови клиенти;
∙ Предлагане и продажба на най-подходящите услуги на компанията в зависимост от клиентските потребности;
∙ Установяване и поддържане на дългосрочни отношения с клиентите.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
∙ Средно или висше образование;
∙ Естествен пазар – широк кръг от познати;
∙ Контактна, динамична, ориентирана към работата с хора личност;
∙ Мотивация за постигане на цели;
. Опит в продажбите.

Предпочитани умения

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
∙ Професионално обучение и непрекъснато усъвършенстване;
∙ Високи доходи, обвързани с постигнатите резултати;
∙ Перспектива за кариерно развитие;
∙ Натрупване на практически опит във финансовата и застрахователната сфера.

За да кандидатствате, моля изпратете своята автобиография.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ ФИНАНСИ И ЗАСТРАХОВАНЕ, ЗЕАД БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП ЕАД Месторабота Смолян; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит