Информация за работна оферта Администратор / Рецепционист Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Временна работа
Категория Хотели
Публикувано 07/03/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години
Кратко представяне

РЕЦЕПЦИОНИСТ
За сезон 2020 г. Къмпинг и Резорт "ПОРТО ЕЛЕА" находящ се в Гърция; п-в Халкидики, ръкав Ситония (на 400км от София) търсим да присъединим към нашия екип енергични и отговорни хора.
Основни задължения на длъжността:
- Посрещане и настаняване на гостите на хотела;
- Регистрация и оказване на необходимото съдействие на гостите;
- Резервации, съдействие при промяна или анулиране на хотелски резервации;
- Правилно и своевременно попълване на регистрите;
- Следене на графика за освобождаване на стаите;
- Начисляване, следене и приключване на сметки, издаване на фактури за основни и допълнителни услуги;
- Изготвяне на отчети и отчитане на касова наличност;
- Поддържане на връзка и предоставяне на информация на останалите звена в хотела;
- Приемане на телефонни обаждания, води кореспонденция по мейл за заявки и информиране на гостите за предлаганите допълнителни услуги;

Изисквания към кандидатите:
- Образование – висше или колеж;
- Владеене на гръцки и английски език на отлично ниво.
- Опит на подобна позиция 3 години
- Опит с хотелски програмен продукт
- Отлична способност за тактично и любезно общуване, добри обноски, ентусиазъм, динамика;
- Умение за справяне едновременно с разнообразни работни задачи, степенувани по важност;

Нашето предложение:
- Работа в стабилна и коректна компания;
- Осигурена заетост за минимум 3 месеца, възможност и за постоянна работа;
- Работа по график, в усмихнат и приятен екип;
- Заплащане и осигуровки върху брутната сума;
- Осигурени униформа;
- Осигурени три изхранвания на ден и спане в рамките на обекта;
- Обучение и професионално развитие;

Благодарим Ви за доверието!

Администратор / Рецепционист, MVP HOLIDAYS ΑΕ  Вижте визитка на компанията

Месторабота Agios Nikolaos / Greece; Временна/сезонна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 800 до 1000 EUR (Нето)