Информация за работна оферта ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Експерти и мениджъри
Публикувано 06/29/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Ние от Промаркет, сме от 2004г. на пазара на бързооборотни стоки и вече 16 години предлагаме на своите служители възможност за кариерно развитие в различни направления, при което инвестираме много в мотивираните личности. За тези години сме се уверили, че най-ценния ресурс е екипът, с който работим.В момента търсим да назначим за производствената ни база в с.Вакарел:

ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО в цех за свежи продукти (сокове,салати)

Вашите задължения и отговорности включват :

- Участва в създаването и изпълнението на производствената програма.
- Осъществява оперативното управление и контрол на технологичния процес;
- Осигурява и контролира изпълнението на производствените задания в срок и със заложените стандарти за качество;
- Контролира спазването на трудовата, технологична и производствена дисциплина;
- Организира работата и изпълнението на производствените задачи на персонала;
- Отговаря за показателите за ефективност на производствените процеси

От Вас ще очакваме:

- Висше образование – технологично
- Добри организационни умения
- Опит в хранително-вкусовата промишленост
- Отлична компютърна грамотност

Ние Ви предлагаме:

- ЗАПЛАТА от 2500лв. до 3500лв.
- Социални придобивки – допълнителни медицински прегледи

Ако в нашето предложение сте открили своето работно място, моля изпратете актуална автобиография.

Предпочитани умения

Ref.#: ORG-PR
★★★★★ ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО, ПРОМАРКЕТ ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 2500 до 3500 BGN (Бруто)