Информация за работна оферта Счетоводител/ка Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Счетоводство, Одит, Финанси
Работно време Непълно работно време
Публикувано 06/26/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Фирмата ИБГ-88 ООД търси да назначи оперативен счетоводител.

Отговорности:
-Отговаря за ежедневната счетоводна отчетност;
-Отговаря за месечните ДДС декларации, текущите данъчни ревизии, както и изплащане на заплатите

Изисквания:
-Университетска диплома по счетоводство , финанси или икономика;
-Опит като оперативен счетоводител - минимум 3 години;
-Познаването на националните счетоводни стандарти, както и данъчно-осигурителното законодателство е задължително;

Компанията предлага:
-Добро заплащане
-Отлични условия за труд
-Увеличение на заплатата при отлични резултати;
Кандидатите могат да изпращат СV

Предпочитани умения

Ref.#: 00001
Счетоводител/ка, ИБГ-88 ООД

Месторабота Благоевград, Ал. Стамболийски 69; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Заплата от 600 до 1000 BGN (Бруто)