Информация за работна оферта Продавач-консултант Информация за фирмата
Информация за работа
Оферта Временна работа
Категория Търговия, Продажби - Експерти и мениджъри
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 06/02/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Ако сте усмихнат, енергичен и позитивен човек с желание за работа в динамична среда и комуникацията с клиенти ви доставя удоволствие, Ви предлагаме да се присъедините към нашия екип.

Новооткриващ се хранителен магазин в гр.Благоевград търси да назначи продавач-консултанти.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Зареждане и подреждане стоките в търговската зала и складовите помещения;
- Аранжиране на стоките в щандовете и витрините съгласно стандартите на компанията;
- Следене за добрия търговски вид на стоките, наличието на етикети и означения (цена, срок на годност, др.);
- Обслужване и консултиране на клиенти, информиране за местонахождението на стоките, качествата им - текущи промоции и актуална информация;
- Участие в изготвянето на месечните ревизии;
- Участие в поддържането на хигиената на работното място.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Желание и умение за работа в екип;
- Много добри търговски и комуникативни умения, приветливо и лъчезарно излъчване;
- Организираност и самодисциплина;
- Любезност и търпеливост;
- Опит в сферата е предимство, но не е задължително условие.

Предпочитани умения

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
-постоянна работа на смени, с работно време по установен график;
- Динамична и приятна работна среда;
- Коректност и добри условия на труд;
- Вътрешно фирмени обучения, които ще повишат търговските ви умения;
- Реална възможност за кариерно развитие в компанията;

Ако желаете да усвоите нова професия, ние ще Ви обучим. Ако се справяте добре със задълженията си и имате желание да се развивате, ние ще Ви дадем възможност за повишаване в йерархията на фирмата. С повишаване на отговорностите, заплащането също се повишава.

Ако сме предизвикали Вашия интерес, изпратете автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Продавач-консултант, ВЕАТРЕЙД ЕООД Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит