nadpissivt

Информация за работна оферта Оператор телефонен център с английски език Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория Контакт центрове (Call Centers)
Работно време Пълно работно време
Публикувано 06/02/2020
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 06/02/2020
Край на публикуване 06/21/2020
Място
Кратко представяне

"Ди Ем Джи Консулт"ООД е специализирана в предоставяне на кол център услуги - обслужване на рекламни кампании, маркетингови кампании, телефонен технически съпорт, обслужване на live chat и т.н.

Отговорности:

* Приемане на входящи и изходящи телефонни обаждания;
* Отговаря на запитвания от клиенти на дружеството;
* Обработване на запитвания получени по фейсбук месинджъра, live chat и имейли.

Изисквания:

* Умение за работа с клиенти и водене на ефективни преговори;
* Комуникативност и позитивност.
* Много добра компютърна грамотност.
* Добра езикова и речева култура.
* Мотивация за постигане на резултати.
* Свободно владеене на английски език.

Ние предлагаме:

* Трудов договор;
* 8 часов работен ден на смени: I смяна /09:00 - 18:00ч./, II смяна /12:00 - 21:00ч./
* Работно време: Неделя-четвъртък или вторник-събота.

Ако нашето предложение Ви е заинтригувало, изпратете Вашата автобиография с актуална снимка . Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на подбора.

Предпочитани умения

, Ref.#: 004
Оператор телефонен център с английски език, DMG Consult OOD  Вижте визитка на компанията

Месторабота Благоевград; Постоянна работа; Пълно работно време