Информация за работна оферта Медицински представител Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Човешки ресурси
Публикувано 05/22/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Нашият клиент е официален представител за България на чужда компания, предлагаща OTC продукти, продукти за подобряване на здравето: репродуктивните способности на мъжа и жената, пренатални витамини и витамини в подкрепа на костната система, зрението, продукти за неонатална грижа, както и витаминни комплекси при спорт и натоварване и други.

Изисквания:
Висше образование
Опит в продажби и контакти с медицински специалисти – мин. 4 години
Предишен опит в продажби на медицински продукти
Шофьорска книжка

Отговорности:
Работи активно за създаване и повишаване на търсенето на продуктите на компанията в поверения му регион
Представя и промотира продуктите на компанията пред медицински специалисти от своя район (част от град София)
Изгражда положителна репутация на фирмата пред специалистите
Постига продажбените цели за определените му продукти
Отчита дейността и резултатите си.

Условия:
Отлични възможности за професионална реализация и развитие в утвърдена компания с изградени стандарти и корпоративни ценности. Динамична и разнообразна работа, свързана с интензивни контакти с клиенти. Мотивиращо възнаграждение, бонусна система, обвързана с резултатите. Служебен автомобил, телефон, компютър.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.

Предпочитани умения

Ref.#: 006K
★★★★★ Медицински представител, СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 1950 до 2100 BGN (Бруто)