Информация за работна оферта Счетоводител Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 05/22/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Като счетоводител ще носите отговорност за поддържането, подготовката и изравняването на сметките, да подпомагате месечните приключвания и да подпомагате счетоводния мениджър при изпълнение на отговорностите на счетоводния отдел.

Основни задължения и отговорности
За да осигури задоволително обслужване, кандидадът на позицията трябва успешно да предостави следното:

• Публикуване и обработка на записи в журнала, за да се гарантира, че всички бизнес транзакции са записани
• Актуализиране на вземания и издаване на фактури
• Актуализиране на дължимите задължения и изравняване на сметките
• Подпомага Финансовия и Счетоводния мениджър при различни видове задачи за края на месеца, края на тримесечието и края на годината
• Отговаря за поддържането на парични средства за дребни разходи
• Извършва вътрешнофирмени счетоводни операции
• Участва в периодични инвентаризации на дълготрайните активи и материали
• Влиза в контакт с различни отдели, включително покупки, продажби, производство и т.н.
• Актуализира финансовите данни в базите данни, за да гарантирате, че информацията ще бъде точна и незабавно достъпна, когато е необходимо
• И други свързани задължения, ако се изисква.

Какво очакваме
Знание / Опит:
• Минимум 3-годишен опит в счетоводния / финансов отдел
• Познания за софтуер SAP ще се смятат за предимство
• Познания на Офис пакета на Microsoft, особено Excel
• Университетска степен по счетоводство или финанси
• Познаване на българското счетоводно и данъчно законодателство

Умения:
• Проактивен и способен да реша проблеми по собствена инициатива
• Отборен играч
• Способен за работа под напрежение (трудни крайни срокове)
• Способност за работа в многозадачна среда
• Отлични комуникационни умения с възможност за открито и пряко взаимодействие с колегите, ръководството и бизнеса.
• Способен за изготвяне на ясен, точен и кратък анализ за преглед на висшето ръководство
• Способен да работи в динамична среда

Предпочитани умения

Ние предлагаме
• Динамична и креативна работна среда
• Възможност за професионално развитие и кариерно израстване, работа за многонационална бързорастяща компания
• Мотивиращо възнаграждение

Счетоводител, LOULIS MEL - BULGARIA EAD  Вижте визитка на компанията Месторабота Генерал Тошево; Постоянна работа; Пълно работно време