nadpissivt

Информация за работна оферта Продавач - консултант Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория Търговия, Продажби - Експерти и мениджъри
Работно време Пълно работно време
Публикувано 11/27/2023
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит Без опит
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 11/27/2023
Край на публикуване 12/17/2023
Място
Кратко представяне

Търсим сезонни служители за търговските ни обекти в гр. Банско:

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

  • обслужва и консултира клиенти за качеството и характеристиките на предлаганата стока;
  • зарежда и подрежда;
  • участва в приема на стока и следи добрият търговски вид на продуктите;
  • поддържа добра хигиена на работното място;

ИЗИСКВАНИЯ към кандидата:

  • средно или висше образование;
  • познание на поне един чужд език - разговорно ниво;
  • компютърна грамотност;
  • мотивация и готовност за динамична работа;
  • комуникативност;
  • лоялност, коректност към работодателя, колегите и КЛИЕНТИТЕ;
  • позитивно настроение, усмивки;
  • опит не е задължителен.

Какво ПРЕДЛАГАМЕ ние:

  • курс на обучение;
  • работа на трудов договор и социалните осигуровки;
  • атрактивно и коректно възнаграждение;
  • работа на смени
  • осигурена квартира в гр. Банско

Предпочитани умения

Месторабота: Банско

Кандидатствай:       https://bg.jooble.org/desc/3004684488042929020?ckey=NONE&rgn=2734&pos=3&elckey=8707905623561859090&pageType=21&p=1&sid=7526523371439645178&jobAge=152&relb=100&brelb=100&bscr=40561.31906172632&scr=40561.31906172632&searchTestGroup=1_2_1&iid=302976175818762595