nadpissivt

Информация за работна оферта Фитнес инструктор Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория Спорт, Кинезитерапия
Работно време Пълно работно време
Публикувано 11/21/2023
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 11/21/2023
Край на публикуване 12/10/2023
Място
Кратко представяне

HR-Consultant" специализира в сферата на човешките ресурси и услугите по подбор на персонал. Фирма Hr Consultant обявява две свободни позиции за "Фитнес инструктор с опит за обект в гр. Банско и гр. София.

Компанията предлага:

Стартова заплата 1300-1400лв НЕТО Банско (безплатна квартира и храна)

Стартова заплата 1400-1600лв НЕТО София (Безплатна квартира)

Работа по график на смени 5х2 дни

Безплатно ползване на уредите

Постоянна работа на договор

Основни задължения на длъжността :

-Професионално трениране на клиентите (индивидуално/групово)

-Консултиране на клиенти за използването на уреди

-Подреждане на залите след тренировка

Нашите изисквания:

-Сходен опит

Ако желаете да станете част от позитивната работна среда на фирмата,моля кандидатствайте чрез бутона, ще се радваме да работим заедно.Ще се свържем с одобрените кандидати! HR-Consultant притежава лиценз от Агенция по заетостта 3294/11.03.2022

Предпочитани умения

Месторабота: Банско

Кандидатствай:    https://bg.jooble.org/desc/3536332430751522076?ckey=NONE&rgn=2734&pos=32&elckey=8707905623561859090&pageType=8&p=2&sid=2463812926699625356&jobAge=201&relb=100&brelb=100&bscr=14189.378160004613&scr=14189.378160004613&searchTestGroup=1_2_1&iid=6685113311292649685