nadpissivt

Информация за работна оферта ОПЕРАТОР НА МАШИНИ Информация за фирмата
Лице за контакти Весела Лачева
Поща career@swu.bg
Публикувана на 01/01/1970
Информация за работа
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Работно време Пълно работно време
Публикувано 11/21/2023
Изисквания
Минимално образование Университет
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година
Статут на работна оферта
Начало на публикуване 11/21/2023
Край на публикуване 12/10/2023
Място
Кратко представяне

„Изида-1894“ ЕООД, с. Гара Елин Пелин  - производител на гранитогрес търси да назначи:

 ОПЕРАТОР-ТЕХНИК НА МАШИНИ

Основни отговорности:
• Настройва, работи и поддържа поверената му производствената машина;
• Следи за качеството на продукцията;
• Следи за безаварийната работа на оборудването;
• Стриктно спазва производствените и технологични изисквания за работа;

От служителя на тази позиция очакваме:
• Желание за усвояване на нови знания;
• Способност за работа в екип;
• Желание за работа на специфичен график: Работни дни петък, събота и неделя на 12 часови смени( дневни и нощни); Почивни дни от понеделник до четвъртък
• Отговорност към изпълнението на поставените задачи;

Ние предлагаме:
• За Старши оператор техник от 2 200 до 2 500 лева чисто на месец  в зависимост от квалификацията, опита и постигнатите резултати;
• За Младши оператор техник от 2 000 до 2 200 лева чисто на месец  в зависимост от квалификацията, опита и постигнатите резултати;
• Организиран транспорт до Гара Елин Пелин;
• Oсигурена квартира;

За повече информация може да се свържете с нас на тел.: 0885 860 502

Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

 С кандидатстването си по тази обява доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си “Изида-1894“ ЕООД      в качеството на администратор на лични данни да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители.

Предпочитани умения

Месторабота:Гара Елин Пелин

Кандидатствай:       https://www.jobs.bg/job/7160019