Информация за работна оферта БРОКЕР НАЕМИ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Недвижими имоти
Работно време Подходящо за студенти
Публикувано 04/03/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит По-малък от година

Желаете да работите в приятна атмосфера, изградена от млади и амбициозни колеги?

Желаете да получавате възнаграждение, равно на свършената от Вас работа?

Искате възможност за самоусъвършенстване и развитие?

Ако отговорът е ДА, Вашето място е при нас, ЗАЩОТО:

  • Ние сме организация с традиции към поставянето на ненадминати рекорди!
  • Поставяме на първо място качествата на служителите и ги надграждаме постоянно!
  • Даваме възможност да се развиете до степен надхвърляща и най-смелите Ви мечти!
  • Стимулираме Нашите служители с големи бонуси, които осъществяват мечти!
  • В RINEX REVOLUTION Вие ще бъдете „чути“, за нас е ВАЖНО всяко мнение на всеки служител, това ни прави „СЕМЕЙСТВО“!
  • Предишен опит в сферата не е задължителен, формата на обучение е толкова ясна и ефективна, че всеки от Вас има възможността да надмине себе си!
  • При Нас работното време е толкова гъвкаво, че обикновения човек се пита „кога работите“?
  • в RINEX REVOLUTION работата не е работа, а е игра, в която няма губещи!
  • Организираме различни и запомнящи се тиймбилдинги, които повдигат духа и настроението на всички - пълна, позитивна промяна в развитието на Вашето бъдеще!

Вашите отговорности?

Вие нямате отговорности, Ние сме отговорни за Вашето развитие при нас.

Животът е въпрос, а ние сме отговорът!

Предпочитани умения

Изисквания:

Единственото изискване към Вас е да сте готови да приемете успешния начин на живот, а ние сме готови да Ви дадем точната „рецепта“ за това да изградите бъдещето си!

Нашата мотивация е в изграждането на успешните хора, които допринасят за светлото бъдеще на България и налагат марката Ринекс Революшън като етикет за качество във всяка сфера!

С бутона „кандидатствай по тази обява“ Вие натискате бутона „СТАРТ“ на машината за успехи RINEX REVOLUTION, бутонът „Успех“ на Вашия живот!

Ref.#: 012
★★★★★ БРОКЕР НАЕМИРИНЕКС РЕВОЛЮШЪН ООД  Вижте визитка на компанията

Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Заплата от 1300 до 2500 BGN (Бруто)