Информация за работна оферта Ръководител Склад - координативни дейности Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Производство(друго)
Публикувано 04/03/2020
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 3 години

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите лоялни клиенти- голяма международна производствена компания, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Ръководител Склад- координативни дейности

Отговорности:
- Да се съсредоточи върху оптимизирането и развитието на текущите процеси и организацията им;
- Планира, координира и следи получаването и съхраняването на входящите артикули;
- Оптимизира разходите, контролира нивата на запасите;
- Поддържа актуализирани системи за контрол на запасите;
- Отговаря за разработването на автоматизирани системи за съхранение и извличане.

Подходящият кандидат трябва да притежава:
- Управленски умения и опит на подобна позиция;
- Висше образование;
- Добро владеене на английски език;
- Опит със SAP, MS Office;
- Ориентация към резултатност, бързина и гъвкавост.

Това може да бъде Вашият шанс да работите в компания с международни, установени стандарти и да развиете своята кариера. Очакват Ви множество социални придобивки, приятелски екип, конкурентно възнаграждение, коректност, сигурност и стабилност в трудово- правните отношения.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

 Ref.#: Ръководител Склад - координативни дейности★★★ Ръководител Склад - координативни дейностиМЕНПАУЪР БЪЛГАРИЯ ООДМесторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време