Информация за работна оферта Административен сътрудник Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Изкуство, Развлечение, Промоции
Публикувано 06/09/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Озон Ентъртейнмънт е един от най-големите и бързо развиващи се магазини за електронна търговия в България. Нашето настоящо портфолио включва сайтовете Ozone.bg /.ro/.hr/.gr, Baby.bg и физическите вериги Pulsar Games, Photopavilion и Бг Учебник. Във връзка с непрестанния ни растеж се увеличават и нуждите ни от още попълнения към екипа, а именно Административен сътрудник за нашия Логистичен център.

Отговорности:

  • Изготвяне и поддръжка на документация, свързана с персонала;
  • Обработка на документи и данни свързани със стартирането на нови служители;
  • Изготвяне и следене на работни графици;
  • Водене на архиви и осигуряване на актуaлизация на данните;
  • Поддръжка на календари за отпуски, обучения и други събития;
  • Комуникация със служителите и отговаряне на техни въпроси относно трудовите права, политики и процедури;
  • Съдействие на отдела по човешки ресурси.

Изисквания:

  • 1+ години опит в Администрирането на персонал и/или работа с човешките ресурси;
  • Отлични комуникационни умения;
  • Добри компютърни познания;
  • Дискретност и способност за работа с чувствителна информация;
  • Образование в сферата на Администрацията и/или Човешките ресурси ще се счита за предимство.

Какво ти предлагаме:

  • Твърдо месечно възнаграждение;
  • Редовна смяна;
  • Осигурена храна и напитки по време на работа;
  • Организиран транспорт по определени линии;
  • Спортна карта на преференциална цена за достъп до стотици обекти за спорт и релакс в страната;
  • Специални цени и отстъпки за пазаруване от сайта на Ozone.bg;
  • Възможност за обучение и развитие в компанията.

Ако искаш да станеш част от екипа на Ozone.bg и отговаряш на посочените по-горе изисквания, кандидатствай при нас, като изпратиш актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално и ще се свържем само с одобрените по документи.

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6910154