Информация за работна оферта БРОКЕР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория Недвижими имоти
Публикувано 06/05/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

Агенция за недвижими имоти Калиста Естейт ООД предлага чудесна възможност за амбициозни, креативни и организирани хора, които се стремят към самоусъвършенстване и развитие.

КОЙ Е ВОДЕЩИЯТ НИ ПРИНЦИП ?

Водещ принцип в работата на Калиста Естейт ООД е да предлагаме най-добрия дом и най-добрите условия за всеки клиент и се стремим във всяка сделка да го следваме. Персоналното обслужване със специално внимание, професионализъм и разбиране съдейства нашите клиенти да са доволни и признателни.

Предлагаме изключително добри условия:

  • Високи месечни доходи без ограничение, обвързани с показаните резултати
  • Трудов договор и осигуровки
  • ТВЪРДА ЗАПЛАТА плюс процентно възнаграждение на база брой сключени сделки или процентно възнаграждение за всяка сключена сделка
  • Парични бонуси за постигнатите резултати
  • Възможност за бързо професионално развитие

Компанията осигурява:

  • Обучение и практически насоки за работа
  • Коректно и адекватно отношение към служителите на фирмата
  • Постоянно текущо обучение с цел повишаване на професионалните Ви умения
  • Служебен телефон
  • Работа в ПРИЯТНА И КОМФОРТНА офис атмосфера
  • Кафе и напитки

Какви отговорности трябва да поемете:

  • Персонално обслужване на клиенти
  • Преговори и посредничество между страните
  • Организация и провеждане на срещи и огледи
  • Обработка на информация
  • Водене на преговори
  • Финализиране на сделки

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидаствай: https://www.jobs.bg/job/6885271