Информация за работна оферта Консултант недвижими имоти Информация за фирмата
Оферта Постоянна работа
Категория ИТ - Адм. дейности и продажби
Публикувано 06/01/2023
Изисквания
Завършено образование
Минимален опит 2 години

-Чудиш ли се как може да се достигнеш високо кариерно развитие?
-Питаш ли се как да станеш най-добрият в твоето начинание?
-Сигурно си казваш "аз нямам образование и компетенции".
-Няма ли кой да ми помогне?
Най-вероятно има много въпросителни за теб, които те спират да направиш крачката към своя личен и върхов успех? Без подходящата среда-това определено се явява трудно начинание. НО, понеже светът се развива много бързо и ние заедно с него-вече можеш да не мислиш за тези въпроси, защото в ТИТАН ПРОПЪРТИС имаме отговорите!

ТИТАН ПРОПЪРТИС търси: КОНСУЛТАНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

КАКВИ СА ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?
-Сключване на сделки
-Преговори и посредничество между страните
-Организация и провеждане на срещи и огледи
-Обработка на информация

КАКВО ЩЕ ТИ ДАДЕМ?
-Възможност за дългосрочна професионална реализация
-Адекватно оценяване на личния принос
-Коректност и надеждност в трудовите отношения
-Динамична и съвременна работна среда
-Твърда заплата или високо процентно възнаграждение на база брой сключени сделки

И ОЩЕ:
-Доплънително здравно осигуряване
-Покриване на транспортни разходи
-Парични бонуси
-Въвеждащо обучение
-Кариерно развитие

НЕКА ЗАЕДНО ИЗГРАДИМ БЪДЕЩАТА ТИ КАРИЕРА!
Изпрати своето CV директно чрез бутона „Кандидатствай“
Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложена автобиография, затова не забравяй да я изпратиш.
С одобрените кандидати ще се свържем лично, затова посочи актуален телефонен номер.

Личните Ви данни са защитени по ЗЗЛД!

Предпочитани умения

Месторабота: София

Кандидатствай: https://www.jobs.bg/job/6885279